PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484297}

Red

7,1 126 227
ocen
7,1 10 1 126227
5,9 19
ocen krytyków
Red
powrót do forum filmu Red

ciekawy, dowcipny, dobrze nakręcony ;) no i ta obsada ;) polecam

ocenił(a) film na 7
MilanM

O tak, w szczególności obsada :) Zamierzałem dać 7, ale musiałem podnieść o jedno oczko za GENIALNEGO jak zwykle Malkovicha :D

ocenił(a) film na 8
Bernierdh

Malkovich w tym filmie zagrał najlepiej z całej obsady tego filmu,Po roli w Imperium słońca jest to najepsza jego rola.

ocenił(a) film na 8
MilanM

Też dałam 8 - aktorzy grają cudnie. Wiem, że "pod wpływem" nie powinno się oceniać, ale własnie obejrzeliśmy, mamy świetne humory i chcemy wieczorkiem "puścić" film dalej.
PS w sumie aktorzy pokazali to, co umieją grac najlepiej; żadnych nowych wcieleń, wysiłku i pozerstwa na siłę - a wyszło rewelacyjnie lekko- to chyba się nazywa "obsadzanie aktora po warunkach" - bez zaskoczenia ale nadal smacznie i przyjemnie

MilanM

Dokładnie. Znasz jakieś podobne?

ocenił(a) film na 8
anihc

Podobne... hmmm sam nie wiem ;) ale komedie sensacyjne... Lucky Number Slevin, Snatch, Seven Psychopaths, Burn After Reading, Smokin' Aces, The Rookie, Here Comes the Boom, Kick-Ass, Super, 51st State,, Gliniarz z Beverly Hills ;), Metro, Ice Harvest, Goon (!!!)... na razie tyle ;)

MilanM

Pozwolę sobie nie zaufać osobie, która poleca KickAssa i Gliniarza z Bevery Hills. A szkoda, bo myślałem, że fan "Reda" polecmi mi coś dobrego. Niestety te filmy widziałem i są kompletną denną szmirą. Smutne że zestawiasz je z tak genialnymi filmami jak Snatch, czy Red. No ale różni są ludzi i gusta również mogą trafić się spaczone. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
anihc

Oczywiscie że są gusta i guściki... nie stawiam na równi Snatcha obok Kick-Assa. Ten pierwszy to jeden z najlepszych komedi gangsterskich jakie widziałem. Kick Ass to lekka komedia sensacyjna, a i na takie mam czasem ochote. Czasami człowiek chce oglądnąć inteligentny, psychologiczny film... a czasami lekką sensacje z Eddiem w roli głownej ;) Nie znam twojego gustu... wiec rzuciłem kilka różnych (poziomem i klasą) filmów... Mam nadzieje że twoje gusta "nie są spaczone" ;) pozdrawiam

MilanM

Obsada jest świetna, mam nadzieję że to będzie super zabawny film, prawdziwa komedia sensacyjna, nic dodać nic ująć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones