PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740249}
5,7 21 505
ocen
5,7 10 1 21505
4,0 4
oceny krytyków
Morgan
powrót do forum filmu Morgan

Podobieństwo

ocenił(a) film na 3

Po opisie wnioskuję, że może to być coś podobnego do filmu "Istota" z Adrienem Brody. Oglądał już ktoś? Czy może jednak widać jakieś podobieństwo do innych filmów sci-fi? Może Ex-Machina? Wolałbym jednak tą drugą opcję. :)

qiks33

Myślę, że bardziej będzie to podobne do filmu "Istota". Bo w "Ex-machinie" była sztuczna inteligencja, a tutaj jest człowiek tylko szybko rozwijający się. Mimo wszystko, zapowiada się ciekawie, jeżeli kogoś interesują takie tematy oczywiście.

qiks33

Właściwie jeśli widziałeś już Ex Machinę, widziałeś ten film tylko lepszy. Przez cały seans miałem wrażenie, że to dosłownie reskin tamtego filmu.

ocenił(a) film na 3
qiks33

Jeśli widziałeś wcześniej ex Machina, będziesz tym filmem rozczarowany, obawiam się. Na pewno nie warto do kina, vod w zupełności wystarczy.

n_egate

Co ty wiesz o filmie? Twój umysł spowija mgła efektów specjalnych, którymi karmią dzisiejszego widza. Wróć kiedyś lub pozostań w labiryncie Transformersów i nigdy nie znajdź nici Ariadny, która prowadzi do fenomenalnych dzieł

qiks33

A mi tam Morgan przypomina Jodie Foster

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones