PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30632}

Mambomania

Mad About Mambo
6,0 854
oceny
6,0 10 1 854
Mambomania
powrót do forum filmu Mambomania

dobrze, że TVN 7 puściło ten film...przyjemny w oglądaniu...

ocenił(a) film na 7
Mo_Cuishle

tak, przyjemny. Dalbym 7/10 jak na ten gatunek
troche mi brakowalo wiecej humoru no i ta koncowka, duzo nie zostalo wyjasnione, czasami taniec nie wszystko zalatwi :)

kamilwojciech15

Mi właśnie takie otwarte zakończenie bardzo przypadło do gustu :)

ocenił(a) film na 7
esia_221

Dość zaskakująco bardzo przyjemny film.
Mieszanka złożona z licznych składników na które patrzę nieprzychylnie: film brytolski, dzieje się w Irlandii Pn, komedia romantyczna, film młodzieżowy, wątek sportowy i to w najgorszej do kina dyscyplinie - piłce nożnej. Czy może być gorzej?

I z upływem kolejnych minut coraz bardziej przekonywałem się do Mambomanii. Wyspiarze wcale nie tak irytujący jak zwykle, wątek miłosny nastoletni, ale w zupełności na poziomie. Dowcip na tyle lekki, że nie raził sztucznością "na siłę", aktorzy na poziomie takich produkcji, ale ich postaci sympatyczne. Fabuła wystarczająco ciekawa, by nie czuć najmniejszej potrzeby przełączania kanału.

Lekko, miło, przyjemnie i zupełnie inaczej, niż typowe amerykańskie komedie romantyczne.
7/10

ocenił(a) film na 6
Muszrom

Mi również film oglądało się całkiem przyjemnie aczkolwiek zakończenie pozostawia pewien niedosyt.

Mo_Cuishle

Świetny lekki film to co lubie w brytyjskim kinie doskonałe teksty i przyzwoite zagrane role,to jest jeden z takich filmów gdzie po 10 minutach wiem że obejrzę do końca i będzie mi się podobał...wystarczyło mi tylko kilka tekstów i wiedziałem że będzie dobry;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones